Decorative Image

O mnie

Cześć :) tu Tomek :) Bardzo mi miło że tu jesteście :) Pisanie o sobie nie należy do najłatwiejszych zadań ,ale się postaram :).Zatem kilka słów o mnie - troszkę szalony ale dokładny , zawsze szukam i obserwuję, nie lubię reżyserować ,a bardziej rzucać się w wir tego co się dzieję i tak to przedstawiać na fotografiach :)
Chcę aby moje prace były naturalne, pełne miłości i emocji <3
Fotografia zagościła w moim życiu dobre kilka lat temu i tak coś czuję że tak zostanie, ponieważ fotografowanie zakochanych ludzi sprawia mi niesamowitą satysfakcję. W mojej pracy najbardziej lubię to , że mogę zatrzymać te chwilę ,które są piękne zarówno dla was jak i dla mnie <3 to cudowne że mogę robić to co kocham :) chyba każdy o tym marzy ?
Jak już pewnie zauważyliście - moją ulubioną dziedzina jest fotografia ślubna.W swoim stylu staram się ciekawie opowiedzieć całą historię dnia ślubu.
Każda ślubna uroczystość jest wyjątkowa a moim zadaniem jest udokumentować ją w unikalny i niepowtarzalny sposób.
Fotografuję głównie na terenie Śląska ale też dojadę do każdego miejsca w naszym kraju :) nie obce mi są wyjazdy i sesje zagraniczne, mam bogate doświadczenie fotografowania w wielu miejscach w Europie.
Ok ;) starczy tych przechwalań :P
Zapraszam do obejrzenia moich prac.
i do kontaktu gdzie udzielę wszystkich informacji :)
Hej :)
CLOSE MENU